Заходи з нагоди перемоги над нацизмом у Європі

   

  В ці весняні дні увесь цивілізований світ святкує закінчення ІІ світової війни  на території Європи.

  8 та 9 травня українці  традиційно вшановують пам’ять воїнів, які загинули в боях за визволення  Європи від фашистських окупантів, в’язнів концтаборів, та  мирне населення, яке постраждало від дій  гітлерівців. А також дякують  усім  ветеранам за  неймовірно страшну ціну, яку  вони заплатили за дане Богом право  жити  у вільній, незалежній країні.       Гніванська міська СЮТ на початку травня традиційно проводить акцію «Пам'ять», під час якої з учнями закладу проводять виховні бесіди, зустрічі з ветеранами війни. Діти виготовляють власними руками вітальні листівки, якими вітають ветеранів війни. 

  В цьому році  українці долучилися до традиції, яку підтримує переважна більшість жителів Європи: в дні закінчення ІІ Світової війни носити біля серця символ пам’яті та скорботи – червоний мак.

  Ось і вихованці нашого закладу з радістю відгукнулись на прохання Гніванської міської ради виготовити   ветеранам ІІ Світової війни, а також учасникам нинішньої, неоголошеної війни, червоні маки, в пам'ять про полеглих, а також з великою надією, на те, що слово Війна, назавжди піде із нашого життя!

     

  Учні гуртка «Народна творчість»  виготовляють маки для ветеранів.

   

  Під час проведення виховного заходу   «Пам’ятаємо, шануємо, не допустимо знову!!!»

     12.05.2015 | Aдмін

  Вернутись назад
Всі новини

Контакти

Адреса:м.Гнівань, вул. Подільська,1

Тел.:/04355/3-49-80

Email:gst.gnivan@ukr.net