Волонтери СЮТ відвідали будинок дитини

  Починаючи з 2008 року, 30 вересня, у день великого православного свята мучениць Віри, Надії і Любові та матері їх Софії в Україні відзначають День усиновлення. Свято встановлено, ураховуючи суспільну значущість усиновлення в забезпеченні права кожної дитини на виховання у сім’ї, з метою підтримки та розвитку національного усиновлення. Тому саме цьому дню була приурочена акція «Подаруй дитині усмішку» та візит до Вінницького обласного будинку дитини «Малятко» учнів  гуртка «Молодіжний клуб «Волонтер»» Гніванської міської станції юних техніків 1 жовтня цього року.   Приємно зазначити, що приїзд волонтерів до будинку дитини дійсно подарував усмішки його маленьким вихованцям. Діти тішились, приймаючи подарунки та солодощі, слова вдячності висловлювали волонтерам діти і  працівники закладу.

  Звичайно ця поїздка відбулася завдяки небайдужим до дитячої біди  людям. На, оголошену  волонтерами акцію, відгукнулися добрі люди – батьки учнів, які відвідують гуртки. Діти разом із батьками приносили іграшки,  дитячі книги,  одяг,  взуття,  солодощі,  засоби гігієни,  кидали гроші у скриньку.

  Величезний внесок у акцію зробив приватний підприємець Ткачук Максим Сергійович, господар магазину «Чистюля», подарувавши для малят двадцять великих упаковок одноразових підгузків.

  Волонтери та адміністрація СЮТ щиро дякують усім, хто приєднався до акції та подарував усмішку дітлахам.

   

     04.10.2015 | Aдмін

  Вернутись назад
Всі новини

Контакти

Адреса:м.Гнівань, вул. Подільська,1

Тел.:/04355/3-49-80

Email:gst.gnivan@ukr.net