Волонтери СЮТ провели акцію на центральній вулиці міста.

                      Міжнародному дню відмови від тютюнопаління, або No Smoking Day,  який з’явився у 1977 року з ініціативи Американського онкологічного товариства, та щороку відзначається у третій четвер листопада була присвячена акція під назвою «Зламай цигарку», проведена учнями Молодіжного клубу «Волонтер» Гніванської міської станції юних техніків на центральній вулиці Гнівані.

     Волонтери підходили до курців і пропонували їм зламати цигарку та обміняти її на цукерку, роздавали тематичні памятки та буклети. Дехто із курців з легкістю ламав свою цигарку, визнаючи, що ця звичка є згубною, заважає їм у житті, приносить шкоду оточуючим і, що  дуже шкодують про те, що почали палити. Проте було багато й таких, хто лише після довгих вмовлянь ламав цигарку, або категорично відмовився  її ламати.

                        Сподіваємось, що курці, які стали учасниками акції, усе таки задумаються над тим, що своєю звичкою палити шкодять не лише своєму здоров’ю, а й здоров’ю інших, особливо дітей та молоді, які так старалися переконати їх кинути палити у День відмови від тютюнопаління .

     23.11.2015 | Aдмін

  Вернутись назад
Всі новини

Контакти

Адреса:м.Гнівань, вул. Подільська,1

Тел.:/04355/3-49-80

Email:gst.gnivan@ukr.net