Наша історія

Історична довідка  

            Комунальний заклад  "Центр позашкільної освіти "Простір", правонаступник   Гніванської   міської  станції юних техніків, - позашкільний  навчальний заклад, заснований    Тиврівським районним відділом освіти спільно  з виконавчим комітетом Гніванської міської  ради в жовтні  1982року.

Першопроходцем позашкільної освіти в м. Гнівані був Шубенко І.Й. Саме він в жовтні 1982 року підписав перший наказ. Прийняв у нього естафету Вяткін Генадій Сергійович, який працював директором СЮТ з 1990 по 1993 рік.

Беззмінним директором з 1993 року по даний час є Ребедюк Оксана Миколаївна, яка згуртувала навколо себе однодумців, і разом з невеликим колективом     пропагує  науково-технічну творчість в місті та районі. 

За роки свого існування Гніванська міська СЮТ зазнала великих  змін.  Це  були  і часи розквіту,  одразу після відкриття  закладу, були і часи  занепаду. Так,  в  90-ті роки міська СЮТ пережила надзвичайно важкі  часи,  коли   були скорочені  практично усі технічні гуртки,  а штат складався    з   трьох чоловік. Заклад був на грані закриття. Але невеличкий колектив вистояв в буремні роки становлення  Української державності.

Десять років свого життя віддав станції Шубінський Леонід Анатолійович, майстер та керівник авіамодельного гуртка. Його, на жаль, вже немає з нами, але пам’ять про цю надзвичайно талановиту людину збереже навічно  книга історії Гніванської  СЮТ. Здається, не було на світі речі, яку б не міг виготовити своїми руками Леонід Анатолійович. Не одному хлопцеві дав він  путівку в життя. Й тепер багато уже дорослих чоловіків з теплотою і вдячністю згадують поради й настанови Шубінського Л.А.

Плідно працювали на станції такі керівники гуртків, як Блащук П.Л., планерний гурток якого був відомий далеко за межами міста. Беспалюк О.Є, який керував радіогуртком. До пізнього вечора світились щодня вікна в кабінеті Олександра Євдокимовича, не стихали дитячі голоси. Залишили гарну пам’ять  про себе такі керівники гуртків,  як  Осіпчук С. В. , Ярмолинський В.І.,Шандрук О.А., Максимець О.В. та багато інших.

 

 

 

 

    Всі новини

    Контакти

    Адреса:м.Гнівань, вул. Подільська,1

    Тел.:/04355/3-49-80

    Email:gst.gnivan@ukr.net