Підсумки роботи закладу в І семестрі 2013-2014 навчального року.

             Ось і закінчився перший семестр 2013-2014 навчального року. Для нашого закладу він був не простий. Але по при усі труднощі, у нас є певні досягнення, вагомі результати. Завершено будівництва шатрового даху. Наш заклад прийняв участь в цілому ряді заходів, що захищали честь нашого міста та району. Це і фестиваль дитячої творчості в м. Вінниця – «Країна юних майстрів», проведено тиждень позашкільної освіти в районі, в рамках якого 19 листопада робоча група в складі заступника голови районної державної адміністрації Кірішова В.В., начальника районного відділу освіти Помацького О.Ф., методиста районного відділу освіти Шаталюк Т.В., директора Тиврівського Будинку дитячої та юнацької творчості Єнютіної О.Ф. відвідали заняття гуртків СЮТ, ознайомились із особливостями роботи нашого закладу. 

        В листопаді команда СЮТ на чолі з керівником гуртків Поворознюком Р.В. прийняла участь в обласному тижні науки і техніки, підсумком якого є три призових місця (призери Подерягін Сергій та Кременюк Євгеній). 
         Завершальним акордом цього семестру стала участь нашого закладу у фестивалі дитячої творчості в смт. Тиврів 24 грудня. Цей масовий захід відвідало 60 учнів наших гуртків, силами дітей було проведено 5 майстер-класів, підготовлено масштабну виставку робіт гуртківців.

      

  Керівник гуртка «Судномодельнийй» Поворознюк Р.В. демонструє гостям

  запуск нової моделі в басейні.

     09.01.2014 | Aдмін

  Вернутись назад
Всі новини

Контакти

Адреса:м.Гнівань, вул. Подільська,1

Тел.:/04355/3-49-80

Email:gst.gnivan@ukr.net