Творчі звіти гуртків та творчих об’єднань Гніванської міської СЮТ

  Ось і наближається до закінчення 2014-2015 навчальний рік. Як і для усіх українців, для школярів цей рік також був непростий. Серед вихованців Гніванської міської СЮТ є і вимушені переселенці, і діти, батьки яких перебували, або перебувають у зоні АТО. Колектив закладу разом із школярами та батьками неодноразово відправляли допомогу військовослужбовцям на Схід, пораненим у військовий госпіталь.

  Проте, педагогічний колектив разом із своїми учнями продовжував працювати.

  Підсумком кропіткої роботи стали творчі звіти гуртків та творчих об’єднань СЮТ.  Під час яких вихованці на чолі зі своїми керівниками гуртків демонструють свої знання та вміння, здобутки та перемоги.

  Так, з 17 по 24 квітня відбулись творчі звіти гуртків «Англійська мова», об’єднання «Судномодельний» та «Авіамодельний», гуртка «Народна творчість», а також творчого об’єднання гуртків «»Бісероплетіннея» та «Іграшка».

  Виступ гуртка «Англійська мова» вразив усіх присутніх глибоким знанням англійської мови, артистизмом та патріотизмом  учнів.

  Учні творчого об’єднання гуртків «Іграшка» та «Бісероплетіння» головною темою свого звіту взяли тему еволюції дитячої іграшки. Костюми усіх епох від палеоліту до сучасності та зразки іграшок дівчатка та хлопчики виготовляли власноруч. Що ще раз підтверджує майстерність та глибокі історичні знання, які отримують вихованці під час занять у гуртках.

   

   

  Юні майстрині разом зі своєю натхненницею, керівником гуртків «Іграшка» та «Бісероплетіння» Поворознюк Ларисою Олександрівною.

  Учні гуртка «Народна творчість» темою свого творчого звіту обрали  українські народні традиції. Однією із яких є носіння українськими дівчатками віночка із квітів. Присутні  взнали багато цікавого про символіку квітів, з яких плетуться віночки, про колір та символізм стрічок, які вплітаються до віночка.

  Творчі звіти гуртків співпали із виставкою «З бабусиної скрині», яка демонструє майстерність та високий художній смак наших предків. У виставці є екземпляри старовинного вишиваного вбрання, рушників, вишитих картин, роботи з дерева та глини.

  Отож усі гості нашого закладу можуть ознайомитись із прекрасними традиціями та високою майстерністю  українського народу, яка передається із покоління в покоління. А творчі звіти гуртків показали, що традиції не помирають. І наші діти гордо ідуть по життю із усвідомленням,  що вони   українські діти вільного та творчого українського народу.

     28.04.2015 | Aдмін

  Вернутись назад
Всі новини

Контакти

Адреса:м.Гнівань, вул. Подільська,1

Тел.:/04355/3-49-80

Email:gst.gnivan@ukr.net