День міста

  16 вересня 2015 року жителі нашого містечка святкували 386-ту річницю його заснування.  Вкотре, за доброю традицією у святкуванні взяла участь міська станція юних техніків. Громадяни та гості міста серед розмаїття, виготовлених місцевими майстрами та майстринями виробів, мали змогу помилуватися й виставкою майстрів, які працюють на станції.

     Свої роботи представляли: керівник гуртків «Бісероплетіння» та «Іграшка» Поворознюк Лариса Олександрівна – вироби із бісеру та ляльки-мотанки; керівник гуртка виготовлення іграшок-сувенірів Михайленко Олена Леонідівна – вишиті бісером картини, ікони та сорочки; керівник гуртка «Авіамодельний» Бенедик Анатолій Анатолійович - діючі моделі літаків, які неодноразово вражали не лише дітей, але й дорослих. Одна із моделей була піднята в небо, що викликало неабиякий захват у присутніх на святі гостей.

  Також, діти та дорослі мали змогу проявити свої здібності у цікавих майстер класах з декупажу, ниткографіки, паперопластики, які майстерно провели керівники гуртків СЮТ Яремчук Лариса Василівна, Заплатинська Наталія Анатоліївна та Ребедюк Оксана Миколаївна.

   

   

     28.09.2015 | Aдмін

  Вернутись назад
Всі новини

Контакти

Адреса:м.Гнівань, вул. Подільська,1

Тел.:/04355/3-49-80

Email:gst.gnivan@ukr.net