свято Хелоуін

          Останнім часом День усіх святих або  Хелоуін, який є дуже популярним у Сполучених Штатах Америки, набув неабиякої популярності в Україні. Дітлахи із задоволенням розмальовують обличчя, вдягають костюми різних героїв, виготовляють ліхтарі з гарбузів, організовують та беруть участь у заходах, присвячених цьому дню.

                   Уже другий рік поспіль для Хелоуіну відчинилися двері актової зали у приміщенні Гніванської міській станції юних техніків та натуралістів

                 Організаторами свята знову стали учні гуртка «Молодіжний клуб «Волонтер»» на чолі з керівником гуртка. Значний внесок у оздоблення святкової зали зробили учні гуртків станції юних натуралістів.

                Діти шикувалися у черги до старших школярів, які розмальовували їх обличчя,  з шаленою активністю та задоволенням брали участь у конкурсах.

                  Особливої родзинки у атмосферу свята додали дефіле «Відьмочок» і танець «Мандруючих вогників» учнів гуртків «Іграшка» та «Біссероплетіння». Учні цих гуртків власноруч виготовили  костюми для дефіле разом з керівником гуртка.

     02.11.2015 | Aдмін

  Вернутись назад
Всі новини

Контакти

Адреса:м.Гнівань, вул. Подільська,1

Тел.:/04355/3-49-80

Email:gst.gnivan@ukr.net