Я люблю Україну! Я люблю Гнівань!

   Таку тему було обрано для патріотичного квесту на Гніванській міській станції юних техніків та натуралістів, який пройшов 19 травня.    Діти мали змогу позмагатися у козацьких розвагах, показати свої знання з історії та сьогодення України, міста Гнівані, українського та міжнародного законодавства, що стосується захисту прав дитини, та відповідальності дітей за вчинені правопорушення і скоєні злочини.

         На квест було запрошено старшого інспектора у справах неповнолітніх Гніванського міського відділення поліції Крижановського Артема Дмитровича, який  перед  початком  квесту прочитав дітям цікаву лекцію на тему: «Адміністративна та кримінальна відповідальність неповнолітніх за вчинення правопорушень та скоєння злочинів». Діти з цікавістю слухали лекцію, а під час квесту проявили гарні знання з цієї теми і отримали високі бали від інспектора.

         Приємно вражає високий патріотизм наших дітей та їх знання з історії нашого міста. За власною ініціативою діти прийшли на квест у вишиванках, з допомогою аква-гриму зобразили патріотичні малюнки на своїх обличчях, принесли жовто-блакитні кульки.

          Наприкінці свята учні з радістю взяли участь у патріотичному флеш-мобі, виконавши пісню популярного гурту ТІК «Так! Я люблю Україну!» та , випустивши жовто-блакитні кульки в повітря.

           20.05.2016 | Aдмін

  Вернутись назад
Всі новини

Контакти

Адреса:м.Гнівань, вул. Подільська,1

Тел.:/04355/3-49-80

Email:gst.gnivan@ukr.net