Закінчився навчальний рік у Гніванській міській станції юних техніків

          Чудова травнева пора, у школах незабаром пролунає останній дзвінок, а 24 травня на подвір’ї Гніванської міської станції юних техніків відбулося традиційне підсумкове свято «Сходинки до майстерності».          На подвірї  СЮТ зібралися   святково вбрані дітлахи з гарним настроєм та посмішками на вустах, батьки вихованців, запрошені на свято гості.

       Програма свята була дуже насичена. З великим задоволенням діти взяли участь у конкурсі малюнків на асфальті. Учні авіамодельного і судомодельного гуртків продемонстрували запуск власноруч створених моделей літаків та кораблів. Усі бажаючі могли придбати на благодійному ярмарку виготовлені учнями сувеніри та смаколики. Під час святкової лінійки найактивніші та найстаранніші учні отримали грамоти, подяки та подарунки. Завершилось свято флеш-мобом під запальну пісню Гайтани «Сонце нам сяє», у якому діти з радістю взяли участь. Зі свята діти понесли гарний настрій та усмішки, а також, придбані на благодійному ярмарку сувеніри.

         На порозі літо. Пора сонця та відпочинку. Ми бажаємо усім дітям гарно відпочити влітку, а в наступному навчальному році прийти до нашої станції, щоб надалі розвивати свої здібності і таланти.

          26.05.2016 | Aдмін

  Вернутись назад
Всі новини

Контакти

Адреса:м.Гнівань, вул. Подільська,1

Тел.:/04355/3-49-80

Email:gst.gnivan@ukr.net