Творчість дітей – за вільну Україну

  13 вересня 2014 року позашкільні заклади м.Гнівані – станція юних техніків та станція юних натуралістів спільно з Тиврівським  будинком дитячої та юнацької творчості провели акцію  «Творчість дітей – за вільну Україну», під час якої  була  представлена виставка  робіт вихованців вищеназваних закладів, проведено безкоштовні майстер-класи з виготовлення сувенірів, танцювальний флешмоб «За вільну Україну».

  30.09.2014 | Aдмін | Читати далі

  До Дня Соборності України

  Згідно виховного плану роботи СЮТ, в гуртках були проведені бесіди до Дня Соборності України. Особливо актуальною ця тема була в світлі політичних подій в Україні. 

  03.02.2014 | Aдмін | Читати далі

  Добродійна акція «Зима – лихо для пташок»

             Уже третій рік поспіль в нашому закладі протягом січня триває добродійна акція «Зима – лихо для пташок», під час якої гуртківці виготовляють та розвішують годівниці для пташок. Особливо ця акція актуальна зараз, коли заметілі і морози дуже сильно дошкуляють нашим маленьким пернатим друзям.

  03.02.2014 | Aдмін | Читати далі

  Масовий захід «Новорічні пригоди Діда Мороза і Снігурки»

         Свято Нового року це, звичайно, красуня ялинка, прихід новорічних героїв – Діда Мороза і Снігуроньки, а також солодкі подарунки дітям. Усі ці складові були присутні на новорічному святі «Новорічні пригоди Діда Мороза і Снігурки», яке відбулося 26 грудня для наймолодших вихованців та 27 грудня для старших вихованців нашого закладу. 
         На початку свята директор міської СЮТ Ребедюк О.М. підвела підсумки роботи гуртків в І семестрі 2013-2014 навчального року. Були відзначені кращі гуртки згідно рейтингового визначення роботи гуртків, нагороджені найактивніші гуртківці.

   

  09.01.2014 | Aдмін | Читати далі

  Підсумки роботи закладу в І семестрі 2013-2014 навчального року.

             Ось і закінчився перший семестр 2013-2014 навчального року. Для нашого закладу він був не простий. Але по при усі труднощі, у нас є певні досягнення, вагомі результати. Завершено будівництва шатрового даху. Наш заклад прийняв участь в цілому ряді заходів, що захищали честь нашого міста та району. Це і фестиваль дитячої творчості в м. Вінниця – «Країна юних майстрів», проведено тиждень позашкільної освіти в районі, в рамках якого 19 листопада робоча група в складі заступника голови районної державної адміністрації Кірішова В.В., начальника районного відділу освіти Помацького О.Ф., методиста районного відділу освіти Шаталюк Т.В., директора Тиврівського Будинку дитячої та юнацької творчості Єнютіної О.Ф. відвідали заняття гуртків СЮТ, ознайомились із особливостями роботи нашого закладу. 

        В листопаді команда СЮТ на чолі з керівником гуртків Поворознюком Р.В. прийняла участь в обласному тижні науки і техніки, підсумком якого є три призових місця (призери Подерягін Сергій та Кременюк Євгеній). 
         Завершальним акордом цього семестру стала участь нашого закладу у фестивалі дитячої творчості в смт. Тиврів 24 грудня. Цей масовий захід відвідало 60 учнів наших гуртків, силами дітей було проведено 5 майстер-класів, підготовлено масштабну виставку робіт гуртківців.

   

  09.01.2014 | Aдмін | Читати далі

  Свято Миколая

            День Св. Миколая розпочинає цикл новорічно-різдвяних свят, які святкують в Україні. Але для дітей свято Миколая це перш за все солодкі подарунки, позитивний настрій та очікування якогось дива.
          Ось і наш навчальний заклад влаштував для дітей маленьке диво: зусиллями учнів та педагогів була поставлена лялькова вистава «Уроки Святого Миколая». Ляльки до вистави власноруч виготовили учні гуртка «Народна іграшка» під керівництвом Поворознюк Лариси Олександрівни. А артистами-ляльководами виступили бажаючі гуртківці. 
          Треба зауважити, що мистецтво лялькового театру на даний час трохи призабуте. Але наша вистава довела, що ляльковий театр це надзвичайно захоплююче дійство. І не лише для глядачів, але й для самих акторів.


   

  22.12.2013 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 «15» 16 17 18
  Всього новин: 105