До Дня Соборності України

  Згідно виховного плану роботи СЮТ, в гуртках були проведені бесіди до Дня Соборності України. Особливо актуальною ця тема була в світлі політичних подій в Україні. 

  03.02.2014 | Aдмін | Читати далі

  Добродійна акція «Зима – лихо для пташок»

             Уже третій рік поспіль в нашому закладі протягом січня триває добродійна акція «Зима – лихо для пташок», під час якої гуртківці виготовляють та розвішують годівниці для пташок. Особливо ця акція актуальна зараз, коли заметілі і морози дуже сильно дошкуляють нашим маленьким пернатим друзям.

  03.02.2014 | Aдмін | Читати далі

  Масовий захід «Новорічні пригоди Діда Мороза і Снігурки»

         Свято Нового року це, звичайно, красуня ялинка, прихід новорічних героїв – Діда Мороза і Снігуроньки, а також солодкі подарунки дітям. Усі ці складові були присутні на новорічному святі «Новорічні пригоди Діда Мороза і Снігурки», яке відбулося 26 грудня для наймолодших вихованців та 27 грудня для старших вихованців нашого закладу. 
         На початку свята директор міської СЮТ Ребедюк О.М. підвела підсумки роботи гуртків в І семестрі 2013-2014 навчального року. Були відзначені кращі гуртки згідно рейтингового визначення роботи гуртків, нагороджені найактивніші гуртківці.

   

  09.01.2014 | Aдмін | Читати далі

  Підсумки роботи закладу в І семестрі 2013-2014 навчального року.

             Ось і закінчився перший семестр 2013-2014 навчального року. Для нашого закладу він був не простий. Але по при усі труднощі, у нас є певні досягнення, вагомі результати. Завершено будівництва шатрового даху. Наш заклад прийняв участь в цілому ряді заходів, що захищали честь нашого міста та району. Це і фестиваль дитячої творчості в м. Вінниця – «Країна юних майстрів», проведено тиждень позашкільної освіти в районі, в рамках якого 19 листопада робоча група в складі заступника голови районної державної адміністрації Кірішова В.В., начальника районного відділу освіти Помацького О.Ф., методиста районного відділу освіти Шаталюк Т.В., директора Тиврівського Будинку дитячої та юнацької творчості Єнютіної О.Ф. відвідали заняття гуртків СЮТ, ознайомились із особливостями роботи нашого закладу. 

        В листопаді команда СЮТ на чолі з керівником гуртків Поворознюком Р.В. прийняла участь в обласному тижні науки і техніки, підсумком якого є три призових місця (призери Подерягін Сергій та Кременюк Євгеній). 
         Завершальним акордом цього семестру стала участь нашого закладу у фестивалі дитячої творчості в смт. Тиврів 24 грудня. Цей масовий захід відвідало 60 учнів наших гуртків, силами дітей було проведено 5 майстер-класів, підготовлено масштабну виставку робіт гуртківців.

   

  09.01.2014 | Aдмін | Читати далі

  Свято Миколая

            День Св. Миколая розпочинає цикл новорічно-різдвяних свят, які святкують в Україні. Але для дітей свято Миколая це перш за все солодкі подарунки, позитивний настрій та очікування якогось дива.
          Ось і наш навчальний заклад влаштував для дітей маленьке диво: зусиллями учнів та педагогів була поставлена лялькова вистава «Уроки Святого Миколая». Ляльки до вистави власноруч виготовили учні гуртка «Народна іграшка» під керівництвом Поворознюк Лариси Олександрівни. А артистами-ляльководами виступили бажаючі гуртківці. 
          Треба зауважити, що мистецтво лялькового театру на даний час трохи призабуте. Але наша вистава довела, що ляльковий театр це надзвичайно захоплююче дійство. І не лише для глядачів, але й для самих акторів.


   

  22.12.2013 | Aдмін | Читати далі

  Відкриття виставкової зали та виставки ляльок - мотанок "Лялькова енциклопедія подільського костюму"

             7 листопада відбулася вагома подія не тільки для Гніванської міської СЮТ зокрема, а й для міста Гнівань та Тиврівського району: в нашому закладі відкрилася постійно діюча виставкова зала. В ній будуть експонуватися роботи художників та народних майстрів нашого краю, вироби декоративно-ужиткового мистецтва. Будуть запрошені художники та митці з інших регіонів України, а також археологічні експозиції краєзнавчих музеїв міст країни.
        А відкривала виставкову залу Народна майстриня України, керівник гуртків міської СЮТ Поворознюк Лариса Олександрівна своєю виставкою ляльок-мотанок «Лялькова енциклопедія подільського костюму». На прикладі ляльок-мотанок показано еволюцію українського костюму від палеоліту до сучасності. А це – 17 тисяч років. Дана експозиція об’їхала чимало українських міст, зокрема, Київ, Чернігів, Одеса. І нарешті, ми маємо можливість познайомитись з надзвичайно цікавими, пізнавальними роботами нашої землячки, поринути у глибоке історичне минуле нашої Батьківщини.

   

  12.11.2013 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 «9» 10 11 12
  Всього новин: 68
Всі новини

Контакти

Адреса:м.Гнівань, вул. Подільська,1

Тел.:/04355/3-49-80

Email:gst.gnivan@ukr.net